گروه محصولات

اهداف باشگاه تجاری رشد

مسیر موفقیت
 توسعه ارتباطات در عصر جدید زمینه ساز رشد فزاینده در حوزه های مختلف جوامع بشری گردیده و رشد اقتصادی به عنوان یک شاخص موفقیت فردی و اجتماعی، امروزه بدون اتکا به اهرم های ارتباطی تقریباً امکان پذیر نیست. زنجیره تولید ثروت و اقتدار با اتکا به مزیت های نسبی پایدار می­شود که این مزیت ها تابعی از ویژگی­های منطقه ای و پیوندهای اجتماعی است.

یک تجارت ویژه
در باشگاه تجاری رشد بنا داریم با استفاده از ظرفیت های حاصل از فن آوری اطلاعات مانند شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، مزیت های نسبی تولید و فرآوری انواع کالا و خدمات را شناسایی نموده و با سازماندهی و مدیریت عوامل تولید، توزیع و مصرف، بهره وری چرخه تولید تا مصرف را افزایش دهیم. توانمندی های قابل عرضه را در سطح اعضاء شناسایی کنیم و در بستر یک شبکه منسجم با مدیریت یکپارچه به سمت رفع نیازهای اعضاء هدایت کنیم. 
ما این فرایند را به صورت مستمر بهبود می­دهیم تا دانایی ها و قابلیت های اعضای باشگاه را تبدیل به کسب و کار نموده و برای آن­ها و  ذینفعان باشگاه ثروت آفرینی کنیم. در این روزگار که فضای مجازی و دنیای واقعی در هم آمیخته و بر سرنوشت ما تأثیر می گذارند، قصد داریم تجارت ویژه ای  را بنیان گذاری کنیم.   

 
 
درباره باشگاه تجاری رشد
 ▪️ باشگاه تجاری رشد فقط یک‌فروشگاه آنلاین نست.جامعه ای است  که در بستر فضای مجازی گرد هم آمده اند،تا با تبادل مهارت ها،خدمات و کالا، علاوه بر رفع نیازهایخود،کسب درآمد کنند.ما اعتقاد داریم یک شرکت خوب می کوشد،بهترین کالا و خدماتراعرضه کند. ولی یک شرکت عالی در کنار عرضه ی بهترین کالا و خدمات، می کوشد جهان را به جای بهتریبرای زندگی تبدیل کند.

تماس با ما

📞                    021-44589462
📧                info@roshdbc.ir
🏠    تهران-تهرانسر-بلوار اصلی نبش 
           کوچه آقاکثیری (چهارم)  پلاک
           209 ساختمان مهرگان-واحد3